No i proszę – szybka piłka. 8-dniowy wyjazd na Dominikanę w terminie 20-28 stycznia za …. 3750 PLN za osobę. I to w pełnym all inclusive. Zachętamy do zapoznania się ze szczegółami:

-> przelot na trasie Warszawa – Dominikana – Warszawa – 1 przesiadka, komfortowy lot, bagaż podręczny 10 kg na osobę

-> nocleg all inclusive (7 nocy) – 4* Occidental Caribe – przy plaży

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 3750 PLN za osobę w terminie 20-28 stycznia. Oczywiście inne terminy i hotele też są dostępne. Piszcie tylko co Wam zmienić. Pamiętajcie, że nie ma obowiązku testu na Dominikanie.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Jedziecie w pojedynkę? Piszcie na priv to zrobimy kalkulację.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account