A co powiecie na 8-dniowy wyjazd we wrześniu 2021 na Dominikanę za .. 3390 PLN za osobę w all inclusive! Fajna opcja? To posłuchajcie dalszych szczegółów, co wchodzi w skład ceny:

-> przelot na trasie Warszawa – Punta Cana – Warszawa – 1 przesiadka, duży bagaż podręczny (rejestrowany + 550 PLN),

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w hotelu Whala Bavaro – pełne wyżywienie z napojami, w tym z alkoholami,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie podstawowe

To wszystko za genialne 3390 PLN w terminie 11-19 września 2021. Oczywiście to jedna z możliwych dat, bo inne terminy też są dostępne. Hotel naturalnie też u nas można zmienić, a restrykcji przy locie i wjeździe na Dominikanę nie ma żadnych – ani testów ani kwarantanny. Zatem nic tylko lecieć!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Pamiętajcie – jeśli chcecie jechać w pojedynkę, to piszcie na priv i stworzymy kalkulację.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account