Planujecie wyjazd na święta bez testów i kwarantanny? Co powiecie na 8-dniowy lub 15-dniowy wypad na Dominikanę? All inclusive, przelot bezpośredni i cena 3790 PLN za osobę lub 5090 PLN za osobę na 15 dni. Nic tylko korzystać! A dokładnie:

-> przelot bezpośredni na trasie Warszawa – Dominikana – Warszawa – 10h podróży, bagaż rejestrowany,

-> nocleg all inclusive (7 lub 14 nocy) w Casa Marina Beach & Reef – przy samej plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko za genialne 3790 PLN za osobę w terminie 3-11 kwietnia lub 5090 PLN w terminie 3-18 kwietnia. Genialne ceny w super terminie. Pamiętajcie, że hotel jak coś można zmienić, a na Dominikanie nie są wymagane testy ani kwarantanna. Po powrocie do Polski możecie uniknąć kwarantanny, jak zrobicie test już po wylądowaniu w Polsce. Wystarczy tańszy antygenowy.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu.

P.S. Liczba biletów jest ograniczona, zatem jak zawsze – kto pierwszy ten lepszy.

©2021 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account