Cześć! Dawno nie było u nas Dominikany, zatem teraz wraca w fajnej opcji. Wyjazd na 8 dni w pełnym all inclusive i noclegu w 5* hotelu za 4690 PLN za osobę. Dokładnie w tej cenie otrzymacie:

-> przelot na trasie Berlin – Punta Cana – Berlin – około 15h podróży, 1 przesiadka, bagaż podręczny 10 kg (rejestrowany +250 PLN tylko), wylot 7:45, powrót 17:10 (dopłata do wylotu z Warszawy +500 PLN za osobę),

-> nocleg all inclusive (7 nocy) w 5* RIU Naiboa – przy samej plaży

-> transfer z lotniska i na lotnisko – autobus hotelowy

To wszystko za genialne 4690 PLN za osobę w terminie 7 – 15 maja 2023. Oczywiście testy i szczepienia nie są wymagane. A inne hotele też dostępne.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu. 

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana propozycja wyjazdu jest zatem podróżą całkowicie na własną rękę.  Pamiętajcie, że ceny prezentowanych wyjazdów mogą ulec zmianie w każdej chwili. 

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację takiego wyjazdu. 

P.S.S. Pamiętajcie, że cena jest aktualna na dany moment i po jakimś czasie może ulec zmianie.

 P.S.S.S. Dla wszystkich Pań dzisiaj kod rabatowy na usługę – kod kuponu – dzienkobiet. Wszystkiego najlepszego!

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account