Nowy miesiąc = nowe super promocje. Dzisiaj proponujemy Wam 10-dniowy wyjazd na Costa Bravę! Hiszpańskie wybrzeże dostępne obecnie bez testów i obowiązkowych szczepień. Cena za opcję z lotem bezpośrednim, hotelem all inclusive i transferem to jedyne 2590 PLN za osobę. To jest opcja na 10 dni! A dokładnie:

-> przelot na trasie Kraków – Barcelona – Kraków – 2,5h podróży, bagaż podręczny 10 kg w cenie (rejestrowany +350 PLN w dwie strony),

-> nocleg all inclusive (9 nocy) w Hotelu Algeria Espanya – centralnie przy samej plaży w pierwszej linii brzegowej

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko z genialne 2590 PLN za osobę w super terminie 9-18 sierpnia. Oczywiście jak będziecie chcieli podnieść standard noclegu, to bez problemu da się to zrobić – wszystko zależy od Waszego budżetu.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanibilet.eu.

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv i zrobimy kalkulacje.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account