Dzisiaj dwupak! Oferta na 10 dni lub na 17 dni do Meksyku. Ciekawe, którą opcję wybierzecie. W cenie przelot z 1 przesiadką, nocleg all inclusive i transfer w dwie strony. A propos ceny, to trzymajcie się. 10-dniowy wyjazd w all za … 2590 PLN za osobę (przelot + hotel + transfer), a 16-dniowy wyjazd w all za … 3890 PLN za osobę. Pytanie zatem, którą opcję wybierzecie? W standardzie:

-> przelot na trasie Warszawa – Cancun – Warszawa – 1 przesiadka, 15h podróż, bagaż podręczny 10 kg w cenie (bagaż 20 kg + 100 euro za osobę),

-> nocleg all inclusive (9 lub 16 nocy) w Hotelu Imperial Las Perlas – niedaleko plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko za genialne 2590 PLN w terminie 15-24 października (7 dni urlopu w pracy) lub za 3890 PLN w terminie 29 października – 14 listopada (10 dni urlopu w pracy). Oczywiście, że inne daty wchodzą też w grę, ale tylko wrzesień, październik i przełom października i listopada. Naturalnie możemy też stworzyć Wam rozbudowany plan zwiedzania Meksyku w opcji drugiej. Bilety są bardzo tanie, zatem warto skorzystać!

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv, to ogarniemy propozycje 🙂

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account