Wracają dobre ceny na Święta i Sylwestra w Cancun, czyli na najgorętszy okres w roku. Właśnie pojawiły się tanie loty i możemy Wam zaoferować wyjazd na pełne 2 tygodnie do Meksyku, a dokładnie do Cancun (bez testów!) za … 5890 PLN za osobę. To cena za wszystko i wyjazd w pełnym all inclusive – z posiłkami, alkoholami w cenie! I to w najdroższym terminie roku 24.12 – 8.01. Dokładnie za tę kwotą kryje się:

-> przelot na trasie Berlin – Cancun – Berlin – 2 przesiadki, duży bagaż podręczny w cenie (rejestrowany +450 PLN),

-> nocleg all inclusive (13 nocy) w 4* hotelu – Dos PLayas Farandas – przy plaży,

-> transfer z lotniska i na lotnisko,

-> ubezpieczenie

To wszystko w terminie 24.12 – 8.01 za 5890 PLN za osobę. Wylot z Berlina o 22:30, zatem Wigilię można spędzić jeszcze z rodziną i lecieć 🙂 Oczywiście to przykładowy termin, bo inne też są dostępne. Można też zmienić hotel, czy też zmodyfikować pobyt i dodać zwiedzanie Nowego Yorku na koniec (tak jak my teraz robiliśmy), zatem to jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was – my te marzenia po prostu pomożemy Wam zrealizować 🙂

Na ten moment nie ma obowiązkowych testów na COVID w Meksyku, ani też lecąc tym lotem takiego wymogu też nie ma. Nie ma jednak gwarancji, że to nie ulegnie zmianie. Jeśli chodzi o rezerwację to koszt biletu lotniczego to tylko 2200 PLN – tylko na Sylwestra i Święta to super okazja i ten koszt trzeba opłacić teraz. Resztę można później – w grudniu.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na marcin@tanbilet.eu.

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy kalkulację takiego wyjazdu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account