Nowy miesiąc trzeba zacząć planowaniem majówki! Co powiecie na tygodniowy wyjazd do dwóch przepięknych europejskich miast, na majówkę 2022 za …. 1290 PLN za osobę? Ze wszystkimi przelotami, noclegami i transferami! Noclegi ze śniadaniami w każdym mieście w samym centrum. To chyba niezła opcja? Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Warszawa – Lizbona – Warszawa – loty bezpośrednie 4h podróży, bagaż podręczny 10 kg – duża walizka kabinówka – 55 x 45 x 25 cm.

-> przelot na trasie Lizbona – Barcelona – Lizbona – lot bezpośredni 1,5h podróży, bagaż podręczny 10 kg – duża walizka kabinówka – 55 x 45 x 25 cm.

-> nocleg ze śniadaniami Lizbona (2 noce) – Golden Tram 242 Lisbonne Hotel – pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

-> nocleg ze śniadaniami Barcelona (5 nocy) – Hotel Roma Reial – pokój dwuosobowy z prywatną łazienką

-> transfer z lotniska i na lotnisko – zarówno w Barcelonie jak i Lizbonie

To wszystko zmieściliśmy kwocie 1290 PLN za osobę i terminie 30 kwietnia – 7 maja. Lepszego terminu na majówkę nie będzie, a jak chcecie gdzieś się wybrać gdzie będzie ciepło, to okazja przednia! Pamiętajcie, że hotele można zmienić, a przed wylotem trzeba zrobić test – zaszczepieni nie muszą robić żadnych testów.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować pomoc w organizacji wyjazdu to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

Tanibilet.eu, to doradcy ds. podróży pomagający szukać okazyjnych przelotów lotniczych, atrakcyjnych cenowo hoteli oraz transferów. Zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2017 roku o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych, nasza firma nie działa jako organizator imprez turystycznych. Nie sprzedajemy biletów lotniczych, noclegów, transferów. Pomagamy je Wam tylko wyszukać i samodzielnie (na własną rękę) zorganizować i zarezerwować. Opublikowana oferta jest zatem wyjazdem całkowicie na własną rękę.  

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv, to stworzymy kalkulację takiego wyjazdu.

©2023 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie

Godziny pracy


Dzień dobry,

Nasza infolinia jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00. W święta i dni wolne od pracy prosimy o kontakt przez Facebooka - www.facebook.com/tanibilet. W sprawach pilnych prosimy o kontakt na e-maila - marcin@tanibilet.eu. Prosimy o wyrozumiałość z powodu przedłużonego weekendu majowego i ograniczonej załogi.  Postaramy się odpisać tak szybko jak to będzie możliwe.

Pozdrawiamy Zespół Tanibilet.eu

This will close in 20 seconds

lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account