No dobra! Już oficjalnie! Wczoraj rząd Tajlandii ogłosił, że otwiera się od 1.11 bez kwarantanny na wiele krajów świata (w tym Polskę)! Będzie można swobodnie przemieszczać się po całej Tajlandii. Wymogi? Szczepienie + test przed wylotem i dodatkowy test po przylocie. To wszystko! Dla niedowiarków link do strony Ambasady Tajlandii (https://bit.ly/3m5aYWs). Tekst jest oczywiście po Tajsku.

Jako, że jeden z naszych ulubionych krajów świata jest już otwarty, to odpalamy wrotki i wracamy do czadowych ofert, z których jesteśmy słynni. Dzisiaj – 10-dniowy trip do Tajlandii – do stolicy Bangkoku i na piękne wybrzeże Krabi. Cena za taki trip z lotami, noclegami i transferami? 2190 PLN za osobę. Dokładnie – dwa tysiące sto dziewięćdziesiąt złotych i zero groszy. A dokładnie w tej kwocie:

-> przelot na trasie Poznań – Bangkok – Poznań – 1 przesiadka, 18h podróży, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +450 PLN za osobę)

-> przelot na trasie Bangkok – Krabi – Bangkok – lot bezpośredni, 1,5h, bagaż podręczny 10 kg na osobę (rejestrowany +150 PLN za osobę)

-> nocleg ze śniadaniami (2 noce) w Bangkoku – 5* hotel Prince Pałace Hotel – samo centrum miasta,

-> nocleg ze śniadaniami (6 nocy) na Phuket – 4* hotel Srisuksant Hotel – z basenem, przy plaży,

-> transfery z lotniska i na lotnisko zarówno w Bangkoku jak i na Phuket.

To wszystko za genialne 2190 PLN w terminie 10-20 stycznia 2022 roku. Oczywiście to tylko jedna z wielu dostępnych dat. Terminy możliwe od listopada do czerwca 2022 z wykluczeniem Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra. Wyloty też możliwe z Krakowa i Warszawy w cenie +-200 PLN za osobę. Domyślamy się, że cena jest genialna zatem by przyspieszyć Waszą obsługę to najlepiej zamawiajcie od razu Ofertę Dnia (by bilety nie uciekły) i w zamówieniu podawajcie jaki przedział dat Was interesuje i na pewno dopasujemy dla Was odpowiednie loty.

Prosimy też nie pytajcie o all inclusive w Tajlandii. To nie tego typu miejsce. Tam knajp jest ogrom – obok samego hotelu na Phuket w promieniu 100 metrów jest 10 knajp. Nie trzeba znajomosci tajskiego by się dogadać – nawet na migi. Tajlandia to miejsce gdzie pysznego pad thaia da się zejść za 10 PLN, a mango lassi wypić za 6 PLN. To jest tani kraj, zatem all inclusive nie dość, że jest drogie to jest też zbędne.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na karolina@tanibilet.eu

P.S. Dopłata za wyjazd singla to tylko 500 PLN. Zatem jak jesteś sam to ten wypad wyjdzie Cię 2690 PLN i masz pokój do swojej dyspozycji. Chyba nieźle?

P.S.S. Jak zawsze kto pierwszy ten lepszy 🙂

©2021 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account