Wow! Ale petarda! 8 dni na Azorach za … 1750 PLN za osobę w czerwcu lub wrześniu tego roku! Z przelotem, noclegami ze śniadaniami, transferami. Kurczę jak szukacie jakiegoś naprawdę fajnego kierunku, to lepiej trafić nie mogliście! Serio! Posłuchajcie szczegółów:

-> przelot na trasie Berlin – Azory – Berlin – 1 przesiadka, lot z bagażem podręcznym (rejestrowany +450 PLN),

-> nocleg ze śniadaniami (7 nocy) w Casa das Arcadas – pokój standardowy

-> transfer z lotniska i na lotnisko

To wszystko upchaliśmy w genialnej cenie 1750 PLN za osobę i terminie np. 19-26 czerwca. Ogólnie loty są co tydzień, co każdą sobotę, zatem na pewno jakiś lot uda się dopasować pod Was. We wrześniu tak sama genialna cena lotu. Pamiętajcie pobyt można wydłużyć do 14 nocy, czy też zmienić hotel. To jak będzie wyglądał ten wyjazd zależy tylko od Was. Pamiętajcie, że wymagany jest test antygenowy lub certyfikat zaszczepienia.

Pamiętajcie, jeśli chcecie zabookować podróż to zamawiacie usługę OFERTA DNIA z naszej strony – www.tanibilet.eu/sklep. W uwagach wpisujecie Oferta Dnia i data oferty.  Chcielibyście coś pozmieniać w tym planie wyjazdu? Wtedy wybieracie opcję Przelot + Hotel. A jeśli chcecie się zorientować jak działamy to zerknijcie na stronę www.tanibilet.eu/faq. W razie pytań piszcie na biuro@tanibilet.eu.

P.S. Chcecie jechać w pojedynkę? Piszcie na priv to stworzymy odpowiednią kalkulację.

©2021 Tani Bilet V2Tworzenie stron internetowych Astrabit

Kontakt

Nie jesteśmy teraz w pobliżu. Ale możesz wysłać do nas e-mail, a my skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej.

Wysyłanie
lub

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

lub     

Nie pamiętasz hasła ?

lub

Create Account